26 – 28 березня 2019 року в Дубаї відбудеться the International Property Show – найбільша платформа на Близькому Сході з презентації проектів

26 – 28 березня 2019 року в Дубаї  відбудеться the International Property Show – найбільша платформа на Близькому Сході з презентації проектів і готових об’єктів нерухомості в різних країнах світу, пошуку потенційних інвесторів та партнерів. Минулого року понад 130 компаній з 30 країн світу презентували свої проекти для 20 тисяч професійних відвідувачів зі 140 країн.

В рамках the International Property Show також відбудуться профільні конференції та презентації, В2В сесії з потенційними партнерами. Додатково учасники матимуть змогу скористатись он-лайн системою Businessmatchmaking для більш ефективної презентації проектів та проведення переговорів з потенційними інвесторами. Більш детально про захід на офіційному сайті – http://www.internationalpropertyshow.ae/.

Цього року Торгово-промислова палата Україна планує прийняти участь в the International Property Show і формує колективну експозицію українських компаній і презентацію проектів. Вартість участі – 8 000 доларів США, до вартості в ходить робочий зона 9 кв.м, інформаційна стійка, барний стілець, стіл, стільці, індивідуальне орендування.

Запрошуємо Вас приєднатись до колективного стенду України та презентувати власні проекти на найбільшому профільному заході Близького Сходу the International Property Show. На думку організаторів це можливість для Вас представити проекти широкому колу інвесторів з різних країн світу, налагодити ефективну співпрацю та отримати практичний результат. 

З питань участі просимо звертатись:

– Голято Андрія +380 (67) 662-96-56, a.goliato@gmail.com;   Малаховської Станіслави +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, ems58@ukr.net;

Назад до списку
Вгору