Анонс: Громадська Рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – партнер Будівельної палати України, запрошує взяти участь в практичних регіональних семінарах

Громадська Рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – партнер Будівельної палати України у зв’язку з прийняттям нової редакції ДБН, запрошує керівників, фахівців будівельних підприємств та організацій-членів Будівельної палати України, взяти участь в практичних регіональних семінарах на тему: “Інклюзивність будівель і споруд”.

Семінари організовано Центром бізнес-освіти в будівництві та житлово-комунальному господарстві ТОВ «Полілог-Груп» та проводиться за підтримки Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Семінар у м. Львів відбудеться 05.04.2019,  у м. Харкові – 12.04.2019 та м. Києві – 17.04.2019. Завершують регіональні семінари у м.Київ.

Щоб взяти участь у практичних семінарах необхідно зареєструватися.

Реєстраційна форма, теми, спікери, умови участі, програма та більш детальніша інформація на сайті семінару.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору