Асоцiацiя Iнженерiв-Консультантiв України – партнер Будівельної палати України, запрошує 20 – 24 жовтня 2020 року долучитися до дистанційного тренінгу

Дистанційний  тренінг FIDIC Модуль 1 «Практичне застосування контрактів FIDIC жовта книга, червона та срібна (EPC відбудеться 20 – 24 жовтня 2020 року.

Організатором тренінгу є наші партнери Асоціація інженерів-консультантів України та Міжнародна федерація інженерів-консультантів (FIDIC).

Курс акредитований FIDIC, та спрямований на забезпечення систематичного і практичного керівництва для фахівців, які беруть участь в розробці, укладенні та експертизі договорів та угод, розроблених Міжнародною федерацією інженерів-консультантів (FIDIC).

Навчання призначене для представників підрядників, замовників, забудовників,  інвесторів, страховиків, інженерів-консультантів і архітекторів, проектних менеджерів і юристів.

Відповідно до Указу Президента України №529/2019, на сьогодні встановлено обов’язок для замовників будівництва, реконструкції та ремонту  автомобільних доріг залучати на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері  дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування;

Всі учасники отримають сертифікат FIDIC, повну документацію і українське видання жовтої або срібної книги 1999 року на вибір.

У разі виникнення питань, звертайтеся до організатора: 38 050 494 21 04, office@aecu.org.ua

 

Назад до списку
Вгору