До уваги членів Будівельної палати України

Міністерство освіти та науки України проводить опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу. Даний проєкт здійснюється Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством цифрової трансформації.

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування  дасть можливість представникам бізнесу:

– отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;

– отримати інформацію про існуючі українські R&D за цікавими для Вас напрямками;

– переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;

– зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;

– налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти  і  наукові  установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

Усім, хто взяв участь в анкетуванні, буде надіслано відповідний фінальний звіт за результатами опитування (на вказані e-mail).

Просимо сприяти поширенню зазначеної інформації для забезпеченняучасті в опитуванні широкого кола представників вітчизняного бізнесу.

Анкета розміщена за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7

Звертаємо увагу, що опитування проводитиметься до 31 січня ц.р.

У разі виникнення додаткових запитань, ви можете звернутись за роз’ясненням до контактної особи в Міністерстві – Двигун Оксани Валеріївни за тел: 287-82-07 або ел. поштою: dvyhun@mon.gov.ua.

Перший заступник Міністра Юрій Полюхович

 

Назад до списку
Вгору