Львівська торгово-промислова палата, партнер Будівельної палати України запрошує взяти участь в українсько-німецьких днях співпраці

Львівська торгово-промислова палата спільно з “ДРЕБЕРІС ТОВ”, щиро запрошує взяти участь в українсько-німецьких днях співпраці на тему: «Можливості підвищення ефективності в будівельній галузі України», 27-29 квітня 2021року.

У вівторок, 27 квітня 2021р., відбудеться віртуальний презентаційний захід «Українсько-німецький симпозіум» (з 9:00 до 12:30) з доповідями та презентаціями німецьких компаній, а в середу та четвер, 28 -29 квітня 2021 р., відбудуться індивідуальні B2B переговори між німецькими та українськими компаніями.

Метою заходу є сприяння в налагодженні двосторонньої співпраці та контактів, обмін досвідом, ознайомлення з новітніми технологіями, кращими практиками та рішеннями для підвищення ефективності будівельної галузі України.

Умови участі:

Участь в он-лайн заходах для українських компаній є безкоштовною.Останній термін реєстрації – 19 квітня 2021 року.  Для подачі заявки в участі, просимо заповнити реєстраційну форму, яка додається разом з інформацією про німецькі компанії.

Контактна особа: Тарас Андрущак,  taras@cci.lviv.ua +38 063 393 66 28.

 

Назад до списку
Вгору