Представництво Світового банку в Україні разом з Українським союзом промисловців і підприємців – партером Будівельної палати України 14 березня 2019 року проводять семінар

Представництво Світового банку в Україні разом з Українським союзом промисловців і підприємців  – партером Будівельної палати України  14 березня 2019 року проводять інформаційно-освітній семінар на тему закупівель в рамках реалізації проектів в Україні.

Учасників семінару буде ознайомлено з організаціями – членами Групи Світового банку, портфелем інвестиційних проектів Світового банку в Україні, проведено презентацію правил та процедур закупівель, а також надано практичні роз’яснення стосовно підготовки конкурсної пропозиції для участі в тендерах, що проводяться в рамках проектів, які фінансуються Світовим банком.

До участі запрошуються представники будівельних, дорожньо-будівних підприємств, виробники та постачальники обладнання та товарів у сфері житлово-комунального господарства, міської інфраструктури, енергозбереження, охорони здоров’я тощо.

Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Дніпровський Узвіз, 1, 2-й поверх, офіс Представництва Світового банку в Україні.

Початок роботи о 10:00. Реєстрація учасників – з 09:00.

 Участь у семінарі є безкоштовною.

Запрошуємо Вас взяти участь у заході. Звертаємо Вашу увагу на обов’язковість попередньої реєстрації (максимум 1 учасник від  організації, необхідно вказати П.І.П учасника, посада, контактні дані), яка здійснюється до 05  березня 2019 року за наступними контактами:

e-mail masnik@uspp.org.ua тел./факс: 044 536-96-37, 536-96-41.

Телефон для довідок: моб. 050 353-33-88.

Програма інформаційно-освітнього семінару додається

Назад до списку
Вгору