“Що загинуло — Воскресне”: оновлення щодо благодійного вечора

Шановне товариство!

Дякуємо кожному з Вас, хто вже зареєструвався чи прийняв рішення стати учасником Благодійного вечора “Що загинуло – Воскресне” 20 листопада. Кожен внесок є визначальним для створення основної експозиції першого у світі цілісного Музею Голодомору.

Епідеміологічна ситуація у Львові вимагає від нас прийняття рішення про перенесення благодійного вечора на 18 грудня. Ми турбуємося про ваше здоров’я і робимо все необхідне, аби пошанувати кожного благодійника в найбезпечніший спосіб.

27 листопада Україна та світ відзначатимуть День пам’яті жертв голодоморів. Прийти до меморіалів у своєму місті, запалити свічку у своєму вікні — це звичні нам традиції вшанування пам’яті про людей, закатованих голодом.

Ми закликаємо цього року також вшанувати пам’ять жертв Голодомору в особливий спосіб — доброчинністю, зробивши благодійний внесок на створення основної експозиції Музею Голодомору до Дня пам’яті 27 листопада. Станьте доброчинцем та учасником благодійного вечора “Що загинуло — Воскресне” у Львівській національній опері.

Сьогодні ми об’єднуємо зусилля, аби продемонструвати нашу згуртованість та перемогу життя над смертю.

Взяти участь у благодійному вечорі

З повагою, команда Фонду Музею Голодомору

 

Назад до списку
Вгору