Запрошуємо на Фестиваль архітектури та будівництва

З 29 по 31 жовтня 2019 року у Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15) буде проходити Фестиваль архітектури та будівництва.

Основною ідеєю Фестивалю архітектури та будівництва – є перетворення традиційної будівельної виставки в багатопрофільний бізнес – простір, на якому збираються найактуальніші та нові напрями в урбаністиці, архітектурі.

ЦЬОГО РОКУ ОБРАНО ЧОТИРИ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ФЕСТИВАЛЮ:

– Урбаністика;

– Архітектура, дизайн;

– Active house, «Розумний будинок»;

– Інклюзія, доступність, універсальний дизайн.

Під кожний з цих напрямків готуються фестивальні заходи, які максимально охоплюють актуальні проблеми та цільову аудиторію. Ми співпрацюємо з провідними профільними організаціями по підготовці фестивальних заходів та запрошуємо до участі відомих західних та вітчизняних експертів.

Експозиційна частина фестивалю складатиметься з компаній, основною цільовою аудиторією яких є архітектори, дизайнери, представники органів місцевої влади, В2В клієнти. Планується, що участь саме у Фестивалі архітектури та будівництва може стати дуже ефективною за рахунок якості цільової аудиторії та кількості професійних ділових майданчиків.

Фестиваль архітектури та будівництва – це не просто виставка, а новий формат професійного заходу, який задовольняє потреби всіх учасників будівельного ринку.

Джерело: Прес-служба КМКЯ та БПУ

 

Назад до списку
Вгору