У Будівельній палаті обговорили питання професійної освіти

pitannya-prof-osviti

Відбулася робоча зустріч Першого віце-президента  Будівельної палати України С.Т.Сташевського з директором департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки  М.С.Кучинським.

Обговорювалися питання виконання Меморандуму про співробітництво між Будівельною палатою і Міносвіти, підписаного у 2017 році Президентом Будівельної палати, Героєм України П.С.Шилюком і Міністром Л.М.Гриневич.

С.Т.Сташевський підкреслив важливість поєднання зусиль партнерів  з метою розвитку та реформування професійної освіти, передовсім в частині підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для будівельної галузі.

Відзначалося, що запровадження елементів дуальної системи навчання з акцентом на виробничу практику у роботі професійно-технічних закладів дає змогу учням отримати  належне уявлення про  особливості майбутньої професії, водночас з’являється можливість точніше корегувати навчальні плани відповідно до  запитів потенційних роботодавців.

Сторони визнали перспективним запровадження системи тристоронніх угод між роботодавцем, учнем і навчальним закладом з огляду на необхідність вирішення проблеми закріплення кадрів на виробництві. Ідея такої угоди свого часу була запропонована П.С.Шилюком і знайшла своє відображення у проектах відповідних законодавчих актів.

У ході робочої зустрічі сторони намітили перелік спільних заходів, які планується здійснити найближчим часом.

У зустрічі взяв участь віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь, а також працівники секретаріату БПУ та департаменту Міносвіти.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору