Новини членів Будівельної палати України: Енергоефективний будинок Концерну «ПОДІЛЛЯ» в районі «Академічний» м. Вінниця

Українці лише починають придивлятися до енергоефективного житла. Зростання цін на енергоносії змушує уважно ставитися не лише до ціни помешкання, а й до вартості його утримання.

Потрібно рахувати, що дешевше для сімейного бюджету: дорожчий енергоефективний будинок з мінімальними рахунками чи дешева квартира з відчутними щомісячними платіжками.

Вінничани, які обрали для себе нові квартири від Концерну «ПОДІЛЛЯ» знають – ці будинки мають високоякісну теплоізоляцію, що з часом заощаджує кошти власників квартир.

Будинок, що незабаром з’явиться в районі «АКАДЕМІЧНИЙ», не виняток. У багатоповерхівці продовжено втілення провідних принципів Концерну «ПОДІЛЛЯ» – надійність, якість, енергоощадність.

Відтак, 5 будинок ІV кварталу, що будують по вул. Тимофіївській, в м. Вінниці, буде побудовано за кращими традиціями Концерну. Він матиме різну поверховість (7-8 поверхів, які гармонуватимуть в одному будівельному ансамблі), цікаве фасадне рішення, де розташують аптеку та стоматологію. Утепленню підлягає як увесь фасад, так і горище та підвали новобудови. Традиційно облаштують «під ключ» прилеглу до будинку територію: клумби, дитячий майданчик, гойдалки, лави, зони відпочинку для родин. Зовсім поруч – дитячий садок, торговельний центр, зупинки маршрутних таксі.

А найголовніше, мешканці 151 квартири , 5 будинок ІV кварталу району «АКАДЕМІЧНИЙ» матимуть сучасні власні енергоощадні помешкання, які знаходяться в природній оазі в межах міста.

Джерело: Концерн «ПОДІЛЛЯ»

 

Назад до списку
Вгору