Представник Будівельної палати України взяв участь у засіданні профільного Комітету Верховної Ради України

preview-prof-komitet

17 жовтня 2018 року  відбулося засідання Комітету Верховної Ради України  з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства під головуванням Першого заступника голови Комітету Дмитра Андрієвського.

На засіданні Комітету були розглянуті такі питання:

1.Про звернення Президента Української асоціації «Укрводоканалекологія» Д. Новицького щодо проблемних питань у галузі централізованого водопостачання та водовідведення (врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії).

2.Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо метрології та метрологічної діяльності.

Даний проект стосується питань проведення періодичної повірки засобів вимірювальної техніки, що використовуються для цілей комерційного, у тому числі розподільного, обліку комунальних послуг, тобто будинкових та квартирних лічильників.

Через необхідність додаткового вивчення питання Комітетом прийнято рішення перенести розгляд цього документу. До Мінекономрозвитку направлено звернення Комітету з проханням надати статистичну та аналітичну інформацію щодо засобів обліку (лічильників тепла, гарячої та холодної води), а саме: кількість встановлених лічильників (комерційних вузлів обліку та індивідуальних) за виробниками, яка частина з них потребує сертифікації і на яких підставах), періодів повірки (її вартості) та їх результатів (відсоток заміни, вартість ремонту).

У роботі Комітету взяв участь та виступив член Президії Будівельної палати України, голова Комітету аналітики будівельної галузі та менеджменту підприємств А.М. Кармінський.

Джерело: Прес-служба Комітету ВР та Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору