Новини регіонів України: Підсумки-2018: Одещина отримала “срібло” за обсягом будівництв

Частка області в загальному обсязі будівельних робіт по країні виросла майже вдвічі – з 6% до 11,2%

За підсумками 2018 го Одещина стала другою серед інших регіонів країни за обсягами будівельних робіт.

У прес-службі ОДА кажуть, що таких показників вдалося досягти завдяки ремонту доріг, розвитку інженерних комунікацій та портової інфраструктури.

Обласні чиновники підрахували: частка області у загальному обсязі будівельних робіт по країні виросла майже вдвічі – з 6% до 11,2%.

“Такі показники є рекордними для регіону за роки незалежності. Зокрема, протягом 2018 року підприємства виконали будівельні роботи на суму понад 15 млрд грн, 10 млрд з яких направили саме на розвиток інфраструктури”, – заявив директор обласного департаменту економічної політики та стратегічного планування Дмитро Радулов.

До слова, 69,6% від загального обсягу будівництва склали інженерні споруди.

Такі темпи будівництва грають на руку підприємствам з виробництва будматеріалів. Останні, за словами Радулова, працюють на повну потужність і мають замовлення на кілька місяців вперед.

І зменшувати темпи, судячи з планів можновладців, в області не планують: якщо в минулому році у нас полагодили 190 км доріг, то в найближчі три роки збираються відновити ще 800 км.

Нагадаємо, рік Свині багатий інфраструктурними проектами. Так, можновладці Південної Пальміри анонсували ремонт вулиці Новощепний Ряд, що за ринком “Привоз”, яка буде однією з ділянок (довжиною більше кілометра) магістрального трамвайного маршруту Північ-Південь. Що стосується самого маршруту Північ-Південь, то його також обіцяють запустити в 2019-му.

Також вийшов на фінішну пряму ремонт траси міжнародного значення Одеса-Рені, який сподівалися завершити ще в 2018-му.

Джерело: Сайт «Сьогодні»

Назад до списку
Вгору