Про стан подання проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС

3 листопада завершився прийом документів в рамках конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Заявниками з усіх регіонів України подано понад 800 проєктів.

«Мінрегіон наразі здійснює перевірку поданих документів на відповідність порядку та вимогам, що встановлені закодавством. Остаточне рішення щодо результатів перевірки проєктів буде прийняте на наступному тижні», – зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

Допущені до участі  у конкурсному відборі проєкти будуть передані на оцінку експертам згідно з Порядком оцінювання проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 121.

Документи подавалися за наступними програмами регіонального розвитку: інноваційна економіка та інвестиції,  сільський розвиток, розвиток туризму, розвиток людського потенціалу, підтримка розвитку депресивних територій, ефективне управління регіональним розвитком та загальноукраїнська солідарність.

Наразі на конкурсний відбір подано 833 проєкти, з яких допущено до експертної оцінки 637.

Регіон Відсоток від загальної кількості поданих проєктів
1. 

Вінницька область

3,0%

2.       

Волинська область

2,6%

3.       

Дніпропетровська область

5,4%

4.       

Донецька область

5,9%

5.       

Житомирська область

2,9%

6.       

Закарпатська область

4,4%

7.       

Запорізька область

2,2%

8       

Івано-Франківська область

4,0%

9.    

Київська область

5,2%

10.    

Кіровоградська область

3,6%

11.    

Луганська область

3,1%

12.    

Львівська область

9,0%

13.    

Миколаївська область

3,0%

14.    

Одеська область

6,6%

15.    

Полтавська область

2,5%

16.    

Рівненська область

3,0%

17.    

Сумська область

3,4%

18.    

Тернопільська область

3,6%

19.    

Харківська область

2,4%

20.    

Херсонська область

2,3%

21.    

Хмельницька область

5,4%

22.    

Черкаська область

2,8%

23.    

Чернівецька область

2,4%

24.    

Чернігівська область

4,2%

25.    

м. Київ

0,7%

26.    

ЦОВВ

6,5%

 

Всього

100%

 

Найбільшу кількість  заявок  загалом подали Львівська, Одеська та Донецька області та центральні органи виконавчої влади (ЦОВВ). Найпопулярнішою програмою регіонального розвитку за якою найбільше подали проєктів став – розвиток туризму,  на другому місті – інноваційна економіка та інвестиції, на третьому – підтримка розвитку депресивних територій.

Львівська область подала найбільшу кількість проєктів за напрямком розвиток туризму, Закарпатська лідирує в напрямку  інноваційна економіка та інвестиції.

Погоджені Мінрегіоном проєкти можна побачити на онлайн-платформі за посиланням: https://sectoral.minregion.gov.ua/sectorals в режимі реального часу.

Джерело: Міністерство розвитку громад та територій України

 

Назад до списку
Вгору