Реалізація проєктів регіонального розвитку підвищує конкурентоспроможність громад, – Мінрегіон

В Україні декілька років поспіль реалізуються проєкти регіонального розвитку, направлені на створення соціальної інфраструктури та економічний розвиток громад. Загалом, у 2021 році планується до реалізаціі 83 проєкти на загальну суму 667 млн грн з державного бюджету. Про це повідомив Генеральний директор Директорату регіональної політики Віктор Подорожний під час круглого столу «Впровадження оновленої державної регіональної політики на прикладі Одеського регіону».

«Одеська область є прикладом реалізаціі проєктів регіонального розвитку. Зокрема, наразі впроваджуються такі проєкти, як просування на вітчизняний і світовий ринок комплексного туристичного продукту міста Білгород-Дністровський Одеської області; розвиток міжрегіональної мережі трансферу технологій та інші. Крім того, на території Одеської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей буде реалізовуватися проєкт Мінрегіону «Міжрегіональний інноваційний центр сприяння розвитку сільських територій ” Smart Agro Hub”», – підкреслив  Віктор Подорожний.

Зазначимо, конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку в рамках секторальної бюджетної підтримки, проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов наголосив, що в Україні запроваджують нові підходи до стимулювання регіонального розвитку.

Джерело: Міністерство розвитку громад та територій України

 

Назад до списку
Вгору