Результати засідання Комісії для оцінки та відбору інвестпрограм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок ДФРР

5 листопада під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулось засідання Комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2020 році.

Під час засідання Міністр Олексій Чернишов наголосив, що бюджет на 2021 рік має враховувати два найважливіші пріоритети – поліпшення якості життя за рахунок розвитку соціальної інфраструктури та сприяння розвитку економіки регіонів. Також Міністр нагадав, що Законом України «Про державний бюджет України на 2020 рік» Мінрегіону було передбачено 4,9 млрд гривень державного фонду регіонального розвитку. Уряд розподілив близько 4,87 млрд гривень на фінансування 467 проєктів.

На засіданні було розглянуто пропозиції від 9 областей щодо внесення змін до переліку затверджених проєктів. Зокрема, запропоновано зменшити фінансування по 35 проєктах, за рахунок економії на тендерних процедурах та фактично виконаних роботах, та збільшити фінансування по 17 проєктах, які мають бути завершені у поточному році. Також запропоновано виключити один проєкт, по якому кошти не буде використано до кінця року. Додатково Комісія погодила реалізацію двох проєктів, які стали переможцями конкурсного відбору.

Таким чином, Мінрегіон забезпечує виконання програми Президента «Велике будівництво» і забезпечує успішну реалізацію проєктів, що фінансуються ДФРР, в повному обсязі.

До складу Комісії входять представники комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Мінрегіону, МОЗ, МОН, Мінмолодьспорту, Української асоціації районних та обласних рад, Асоціації міст України, Всеукраїнської асоціації громад, Асоціації об’єднаних територіальних громад, а також представники обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Джерело: Міністерство розвитку громад та територій України

 

Назад до списку
Вгору