Серйозна підготовка до Євробаскету-2025. У Києві та Львові збудують нові арени

Представники ФІБА-Європа відвідали Україну

Під час інспекційного візиту представників ФІБА-Європа в Україну гості перевіряють перебіг підготовки країни до чемпіонату Європи з баскетболу 2025 року.

18 січня відбулася робоча зустріч в Офісі Президента України з делегатами ФІБА-Європа та керівництвом Федерації баскетболу України. Зокрема, від імені України представникам Міжнародної федерації влада підтвердила гарантії української держави виконати всі необхідні вимоги до організації Євробаскету-2025.

У ході робочої зустрічі представлені проекти двох арен, які збудують до Євробаскету-2025. Нові Палаци спорту мають з’явитися у Львові та Києві.

У Києві арену збудують на лівому березі Дніпра біля Міжнародного виставкового центру. Вона розрахована на 15880 глядачів. Введення в експлуатацію очікується наприкінці 2024 року.

Делегація ФІБА-Європа також завітала до Львова. Там гості ознайомилися із програмою підготовки міста до майбутнього чемпіонату Європи та відвідали місце будівництва багатофункціональної арени на 10 тисяч глядацьких місць біля Арени Львів.

Чемпіонат Європи 2025 року серед чоловічих національних збірних має відбутися у вересні в чотирьох країнах. На право проведення поєдинків Євробаскету претендують Україна, Кіпр, Фінляндія, Латвія, Угорщина та Росія. У разі перемоги в Україні матчі відбуватимуться у Львові та Києві. Господарів чемпіонату Європи 2025 року ФІБА-Європа назве 29 березня 2022 року.

 
Назад до списку
Вгору