Представник БПУ взяв участь у конференції з питань технічного регулювання

tech-reguluvannia

24 жовтня у Києві відбулася науково-практична конференція «Технічне регулювання. Проблеми та шляхи вирішення», організована  ГО «Рада технічних комітетів стандартизації України» за сприяння Комітету з питань промислової політики та підприємництва Верховної Ради України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Вів засідання голова Ради технічних комітетів, начальник Українського НДІ цивільного захисту (дійсного члена Будівельної палати України)  В.С.Кропивницький.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся народний депутат України Г.Г.Кривошея, голова підкомітету парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва .

В ході конференції були обговорені важливі питання у сфері технічного регулювання, зокрема, щодо врегулювання питань, пов’язаних зі стандартизацією у будівництві, а саме реалізацією регламента, що встановлює гармонізовані умови для розміщення на ринку будівельних виробів.

Йшлося також про основні положення проекту Закону «Про надання будівельних виробів на ринку», проблеми з оцінки відповідності та ринкового нагляду у будівельній сфері, про скасування в Україні застарілих стандартів як вимогу євроінтеграційних змін та подальшого розвитку країни.

Учасники конференції мали змогу ознайомитися з експозицією  Міжнародної виставки індустрії безпеки “Безпека 2018”. Понад 100 компаній з України, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки демонструють на ній  технічні засоби і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності,  установки газового та порошкового пожежогасіння, технічні засоби пожежно-охоронної сигналізації, побутові радіоелектронні пристрої, радіостанції, системи охоронної сигналізації,  сервери, сховища даних тощо.

У роботі конференції взяв участь представник Будівельної палати України О.М.Олійник.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору