Триває громадське обговорення проєктів Змін державних будівельних норм

Відбулося чергове громадське обговорення проєктів Змін державних будівельних норм, яке проводять  НДІ будівельних конструкцій спільно з комітетом Будівельної палати з питань технічного регулювання та енергоефективності будівництва ( голова – д.т.н. Геннадій Фаренюк).

Цього разу на розгляд експертів та науковців було винесено:

 –         проєкт Зміни ДБН В.2.2-4:2018 «Будинки та споруди. Заклади дошкільної освіти» (друга редакція);  

–         проєкт Зміни ДБН В.2.2-3:2018 «Будинки та споруди. Заклади освіти» (друга редакція). 

Вчений секретар НДІ будівельних конструкцій, к.т.н. Наталія Гах, представляючи проєкти, зазначила, що призначеність і завдання розроблення даних нормативних актів полягають у вдосконаленні вимог ДБН з урахуванням досвіду застосування, встановлення сучасних нормативних вимог до проектування закладів освіти, зокрема, вимог інклюзивності та вимог до харчоблоків, актуалізації національної нормативної бази відповідно до сучасних завдань будівельної галузі та приведенні до вимог чинних нормативно-правових і нормативних актів та нормативних документів, а також приведення термінології у відповідність до законодавства.

Розроблення проєкту Зміни ДБН забезпечуватиме можливість більш широко застосовувати ДБН з урахуванням сфери  застосування, в тому числі вирішення конкретних завдань під час розроблення підтримуючих стандартів.

В обговоренні питання взяли участь представники ДП «Укрдержбудекспертиза», ПАТ «КиївЗНДІЕП, ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України», ТОВ «Інститут Харківпроєкт», Академії будівництва України, а також група розробників проєктів на чолі з науковим керівником, д.т.н. Г.Фаренюком.

У засіданні також взяли участь представники Будівельної палати України.

Власна інформація

 

Назад до списку
Вгору