Уряд планує відбудувати зруйновану інфраструктуру за один-два роки

Збитки, завдані інфраструктурі, становлять майже 90 мільярдів доларів.

Збитки, завдані інфраструктурі України внаслідок війни, становлять майже 90 мільярдів доларів. Насамперед ідеться про залізничну, дорожню та мостову інфраструктуру, повідомили в Кабінеті міністрів.

За словами міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, планується, що відбудувати інфраструктуру вдасться за один-два роки.

Міністерство розвитку громад та територій вже розробляє нову стратегію регіонального розвитку. Зокрема, в уряді обіцяють під час відбудови країни застосовувати усі найкращі світові практики розвитку міст з урахуванням потреб енергоефективності, наявності сучасних систем постачання, безпеки та інклюзивності.

В Офісі Президента працюють над створенням бази даних потреб усіх населених пунктів України та розробкою концепції для них з урахуванням потреб громад. Влада сформувала 14 кластерів інфраструктури, що потребує відновлення чи модернізації. Містам і регіонам запропоновано на початок травня подати вичерпну інформацію щодо відповідних потреб.

Днями Кабмін направив додаткові 400 мільйонів гривень на відновлення критичної інфраструктури. Всього уряд уже виділив 1,4 мільярди гривень на відновлення та першочергову відбудову п’яти регіонів.

Джерело:  https://hmarochos.kiev.ua/

 

Назад до списку
Вгору