В Україні створили атлас нового адміністративно-територіального устрою

Атлас містить детальну інформацію про нові назви, межі, площі, кількість населення кожного нового району областей України

Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон) створило новий атлас адміністративно-територіального устрою України з новим районним поділом та територіальними громадами. Атлас містить детальну інформацію про нові назви, межі, площі, кількість населення, склад по громадах кожного нового району кожної області.

«З початку децентралізації, ми не просто намагалися створити нову мапу України. Завдання було набагато амбітнішим – ми прагнули, щоб усі громади в країні отримали рівні можливості, які б дозволяли їм змінювати життя людей на краще, надавати якісні і доступні послуги. В цьому ми вбачали запоруку успіху для всієї України. З року в рік реформа отримувала реальні обриси», – йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Атлас містить інформацію про назви, межі, площі, кількість населення, склад по громадах кожного нового району кожної області.

У атласі повідомляється, що нині Україну поділено на 136 районів, 17 з яких розміщені на тимчасово окупованих територіях. Загалом в Україні 29710 населених пунктів та 1469 територіальних громад.

Ознайомитися з атласом можна перейшовши за посиланням.

Як інформував ZAXID.NET, Верховна Рада 17 липня 2020 року підтримала проект постанови № 3650 про ліквідацію 490 існуючих районів і створення замість них 136 нових районів. Також новий адміністративно-територіальний устрій передбачає функціонування в Україні 1469 ОТГ.

Джерело: ZAXID.NET

Назад до списку
Вгору