Петро Шилюк взяв участь у засіданні Антикризової ради громадських організацій та УСПП

Відбулося підсумкове у 2021 році засідання Українського союзу  промисловців і підприємців,  Антикризової ради громадських організацій України та Об’єднання організації роботодавців України

З грунтовним аналізом стану і перспектив економічного розвитку країни, її промислового і трудового потенціалу, взаємодії влади і бізнесу виступив президент УСПП, голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради Анатолій Кінах.

Президент Будівельної палати, Герой України Петро Шилюк, який виступив в обговоренні,  навів попередні результати роботи будівельників у році, що закінчується. За його словами, підсумки дають певні підстави для оптимізму, є зростання загального обсягу робіт, і не лише у столиці, а в більшості областей. Успішно реалізується програма «Велике будівництво», яка продовжиться і наступного 2022 року.

Суттєво зросли обсяги житлового будівництва. Водночас, Петро Шилюк загострив увагу на ситуації з підвищенням тарифів на енергоносії для забудовників.  На його думку,  повноважні державні органи повинні вгамувати апетити монополістів, адже такі тарифи ляжуть у собівартість нового житла, яке може виявитися «непідйомним» для потенційних покупців. Це загрожує зниженням обсягів будівництва.

У засіданні взяв участь перший віце-президент Будівельної палати, член правління УСПП Станіслав Сташевський.

З обговорюваних питань учасники засідання УСПП та Антикризової ради ухвалили відповідні рішення.

Власна інформація

 

Назад до списку
Вгору