Президент Будівельної палати України привітав колег з Держмолодьжитла

Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк  привітав працівників Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву  з черговою річницею з дня його заснування.

П.С.Шилюк відзначив  діяльність Фонду як провідної виконавчої структури з реалізації державної житлової політики, де розробляються та адмініструються програми будівництва доступного житла для молоді, інших пільгових категорій населення, проєкти співпраці з органами місцевого самоврядування, іноземними інвесторами і донорами.

Будівельна палата послідовно підтримує зусилля Фонду щодо збільшення стабільної бюджетної підтримки державних та регіональних житлових програм, розширення числа їх учасників.

П.С.Шилюк, як член Наглядової ради Фонду, бере активну участь у практичній діяльності Фонду, відстоює спільні інтереси на різних рівнях влади.

Будівельна палата України і Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву  співпрацюють на основі договору про партнерську  взаємодію і висловлюють наміри щодо її продовження для розвитку ринку будівництва житла.  

Інф. Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору