“Київміськбуд” готовий прийняти на баланс ще 10 ЖК “Укрбуду”

Холдингова компанія “Київміськбуд” готова прийняти на баланс ще 10 житлових комплексів компанії “Укрбуд”, процес прийому знаходиться в активній фазі.

Про це на прес-конференції заявив президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір, передає “Інтерфакс-Україна”.

“В активній фазі прийом 10 комплексів: Crystal House, Lake House, Solar City, Freedom, БЦ Level, “Кирилівський гай”, Urban Park, “Оберіг-2”, “Паркова долина” і Art House”, – повідомив Кушнір.

За його словами, великі об’єкти як ЖК “Поділ Град” і “Чарівне місто” будуть прийняті на баланс в останню чергу через більший обсяг і низький рівень готовності документації.

Президент компанії зазначив, що всі 22 об’єкти будуть передані на баланс “Київміськбуду” протягом 3-4 місяців.

“Хочу запевнити, що всі об’єкти будуть забрані в “Київміськбуд” і будуть добудовані”, – додав він.

За його словами, будівельні роботи на вже прийнятих ЖК будуть завершені до 1 травня, однак введення об’єктів в експлуатацію буде залежати від роботи Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Джерело: Економічна правда 

“Київміськбуд” планує залучити 2 мільярди для добудови будинків “Укрбуду”

Холдингова компанія “Київміськбуд” проводить переговори з Державною іпотечною установою про залучення 2 мільярдів гривень для добудови будинків “Укрбуду”.

Про це на прес-конференції заявив президент компанії Ігор Кушнір, передає НВ Бізнес.

“Швидше за все, іпотечна установа просто викупить ці квартири і надасть нам фінансування”, – сказав Кушнір.

За його словами, сумарно в будинках “Укрбуду” знаходиться близько 1,5 млн кв м житла, з яких будівельні роботи розпочаті в 900 тис кв м.

“Житло, що залишилось, поки не будується і квартири в цих будинках не продавалися. Коштів від їх продажу достатньо, щоб добудувати інші об’єкти. Але фінансування нам необхідно вже зараз”, – додав президент компанії.

Раніше “Київміськбуд” прийняла і почала реалізацію нерухомості в двох ЖК “Укрбуду”. На ЖК “Пектораль” і “Новомостицький” поновлено будівельні роботи у повному обсязі. 

Джерело: Економічна правда 

 

Назад до списку
Вгору