Обсяг інвестицій у нерухомість Києва зріс

Протягом червня 2019 року обсяг інвестицій в нерухомість Києва виріс на 62% в порівнянні з травнем поточного року. Про це розповіла експерт, генеральний директор столичного агентства нерухомості Олена Біберова, передає УНН.

Обсяг інвестицій в червні мав еквівалент 36 млн 500 тис. Дол.

Сегмент до 50 тис. дол. у червні зайняв частку 32% від загальної кількості операцій. У цій категорії купувалися в основному 1-2-кімнатні квартири, найбільше в Дарницькому, Солом’янському районах столиці.

У сегменті від 50 до 100 тис. дол. проведено 39% операцій.

Цінова категорія від 100 до 250 тис. дол. за підсумками червня становила 24%.

Цінова категорія від 250 тис. дол. у червні представлена 5% від загального обсягу угод.

Нагадаємо, УНН писав про можливості інвестування в житлову нерухомість. Найбільш вигідним в даному аспекті називають житло в новобудовах, придбане безпосередньо у будівельній компанії, особливо на стадії котловану. Як розповіла директор департаменту продажів і маркетингу ХК “Київміськбуд” Тетяна Маркова, інвестувати в житлову нерухомість можна, маючи лише 30% від загальної вартості квартири.

За її словами, найвигідніше інвестувати на початковому етапі будівництва – тоді і вибір планувань більше, і ціна нижча.

“На виході квартира в середньому дорожчає на 25%, а потрапивши в категорію вже “вторинки” – до 40%. Якщо говорити прямо, то, купивши квартиру на етапі “котловану” і продавши її через рік після здачі, інвестор може отримати солідний прибуток. Ми, як забудовник, всі розрахунки ведемо в гривні, а покупки на “вторинці”, як правило, відбуваються у валюті, вартість якої незмінно зростає”, – пояснила Маркова.

Слід зазначити, що “Київміськбуд” активно працює над зведенням 66 нових будинків, крім того, в цьому році почнеться робота ще над 4 новими проектами.

Загальний будівельний заділ компанії становить 70 проектів – 1,9 млн кв. м нерухомості на різних стадіях готовності. 

Джерело: УНН

 
Назад до списку
Вгору