Посилити безпеку та енергоефективність будівельного фонду – ініціатива європейських колег з ЕССЕ

Як ми вже повідомляли, Європейська рада інженерів-будівельників (ECCE), членом якої є Будівельна палата України,  оголосила 2020 рік Роком підходу 3S (SAVE SOUND SUSTAINADLE). 

Ця ініціатива має на меті підтримати  зусилля інженерів будівельників щодо підвищення рівня  безпеки, надійності та стійкості будівель, які були споруджені у країнах Європи у 70-х – 80-х роках ХХ століття. Вона спрямована на підвищення обізнаності суспільства, на забезпечення реалізації одного з найважливіших прав людини, а саме володіння безпечними, надійними та стійкими будівлями.

Зокрема, особлива увага звертається на енергоефективність старого будівельного фонду, його сейсмічну вразливість.

В ЕССЕ з задоволенням відзначають, що кампанія ЕССЕ щодо ініціативи 3S набула популярності і визнана іншими європейськими структурами. Йдеться, зокрема, про те, що Дослідницький центр Європейської комісії реалізує Європейський пілотний проєкт «Інтегровані методи для сейсмічного зміцнення та енергоефективності існуючих будівель». ЕССЕ  було запрошено взяти участь в обговоренні даного пілотного проєекту.

На офіційному сайті ЕССЕ можна ознайомитися з текстом  Позиційного документу “Необхідність інтеграції структурних / сейсмічних модернізацій існуючих будівель із покращенням енергоефективності” за посиланням

 

Назад до списку
Вгору