У 2020 році вже 370 ОСББ скористалися «теплими кредитами»

У 2020 році державною програмою для утеплення житла скористалися 370 ОСМД, залучивши 112 млн грн кредитів на заходи з енергоефективності.

Все більше родин долучаються до програми «теплих кредитів», щоб зробити оселі енергоефективними та менше сплачувати за комунальні послуги. Так, минулого тижня банки видали близько 80 млн грн «теплих кредитів», що більше ніж за весь квітень 2020 року, а загалом – понад 210 млн грн. А учасниками програми «теплих кредитів» у 2020 році стали вже 32 тисячі українських родин. Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

У повідомленні зазначається, що за тиждень банки надали: більше 50 млн грн – родинам на енергоощадні заходи у приватних будинках; понад 28 млн грн – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок; 730 тис. грн – домогосподарствам на встановлення твердопаливних котлів. У Держенергоефективності підкреслили, що із початку дії програми у 2020 році нею вже встигли скористатися 370 ОСББ, залучивши 112 млн грн кредитів на заходи з енергоефективності (встановлення ІТП, заміну вікон на енергоефективні, утеплення, модернізацію систем опалення тощо). Як свідчать результати оцінки програми, представлені Держенергоефективності із партнерами восени минулого року, середня річна економія для ОСББ становить споживання тепла – 20%; газу – 10%; електроенергії – 9%. Водночас є численні приклади ОСББ, які після комплексної термомодернізації зменшили витрати на опалення на 40-50% і більше.

Джерело:  DOM.RIA.com™

 

Назад до списку
Вгору