У Дніпрі на ремонти у ОСББ виділять 48 млн грн

Цього року у Дніпрі на співфінансування ремонтів у домах ОСББ і ЖБК передбачено 48 млн грн, які розподілять між 337 переможцями міської програми.

Дніпро є одним із лідерів щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і подальшої їх підтримки із міського бюджету. Так, цього року на співфінансування ремонтів у домах ОСББ і ЖБК передбачено 48 млн грн. Ці кошти розподілять між 337 переможцями. Про це повідомив спеціаліст відділу роботи з ОСББ, ОСН і ЖБК Дніпровської міської ради Владислав Макарець, передає «Наше Місто». «Кожен, хто створює ОСББ, має розуміти, що у них є майже 100 % можливість отримати кошти із міського бюджету на компенсацію ремонтних робіт. Однак є межа, яку не можна переходити. Аби визначити максимальну суму фінансування, необхідно порахувати кількість житлової площі та помножити її на 0,75 % від мінімальної заробітної плати і вже після цього збирати і подавати документи», – розповів Владислав Макарець.

У повідомленні зазначається, що аби взяти участь у співфінансуванні на 2021 рік, необхідно до 30 вересня подати заяву, протокол загальних зборів, кошторисну документацію, яка підтверджує порядок, вид і суму проведення робіт.

Отримати консультацію стосовно участі у співфінансуванні ремонтних робіт можна у профільному відділі за адресою: вул. Мечникова, 7 або на сайті «Простір самоврядування» (за посиланням).

Джерело:  DOM.RIA.com™

 

Назад до списку
Вгору