У Києві побудували найбільше в Україні з початку року

За підсумками січня-листопада 2018 року Київ став лідером в Україні за обсягами виконання будівельних робіт, яких у місті було здійснено на 25,9 млрд грн. На другому місці Одеська область, де будівельних робіт було виконано на 12,9 млрд грн, далі – Дніпропетровська область (11,5 млрд грн) та Харківська область (10,9 млрд грн). Загалом будівельні підприємства України вже виконали роботи на 115 млрд грн, а будівельна галузь зросла на 6,3%, підрахували у Кабінеті Міністрів.

Про це повідомляє офіційний портал КМУ.

-За даними Держстату за 11 місяців будівельні підприємства в Україні вже виконали роботи на 115 млрд грн. Загалом галузь зросла на 6,3%, якщо порівнювати з таким же періодом минулого року. Протягом всього року будівельна галузь не здає позиції і продовжує стабільно розвиватися та показувати позитивні досягнення, — розповів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

За інформацією КМУ, з початку року індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2017 року склав 106,3%. Індекс будівництва інженерних споруд склав 111,3%, будівель – 101,3% (житлових – 100,9%, нежитлових – 101,8%).

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоcнащення становили 73,8% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 17,4% та 8,8% відповідно.

Нагадаємо, як повідомляв “Вечірній Київ”, Уряд обіцяє до кінця 2019 року повністю завершити будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “ОХМАТДИТ”.

Джерело: Вечерній Київ

Назад до списку
Вгору