В Україні посилюють вимоги до забудовників: Гройсман дав доручення

Прем’єр-міністр звернув увагу на серйозні проблеми жителів новобудов

Незважаючи на зміни в державних будівельних нормах, в районах масової нової забудови в Україні не вистачає установ соціальної інфраструктури. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який дав Міністерству регіонального розвитку доручення розібратися з ситуацією.

“Дав доручення Мінрегіонбуду – проаналізувати стан забудови українських міст і районних центрів. З’являються нові житлові масиви, в вартість квартир і магазинів закладаються кошти і на соціальну інфраструктуру. Але по факту – шкіл, садочків, поліклінік недостатньо”, – написав Гройсман на своїй сторінці в Twitter.

Зокрема, прем’єр-міністр вимагає посилити вимоги до забудовників. Він запевнив, що як тільки буде готовий проект, уряд його затвердить.

“Вимагаю від Мінрегіону розробити … жорсткіші вимоги до забудовників про наявність соціальної інфраструктури в нових масивах. Житло будується швидко, люди платять великі кошти, а потім страждають. При відсутності шкіл діти змушені вчитися в три зміни! Я не проти діяльності забудовників, але де інфраструктура для жителів? Кошти на неї є! Я даю два тижні – розраховую побачити розгорнутий аналіз ситуації та шляхи виправлення справ там, де зловживання очевидні”, – заявив Гройсман.

Джерело: Портал “Сьогодні

 

Назад до списку
Вгору