Будівельна спільнота та громадськість відзначили 70-річчя Президента Будівельної палати України, Героя України П.С.Шилюка

Будівельна спільнота та громадськість відзначили 70-річчя Героя України, заслуженого будівельника України, Президента Будівельної палати України, Президента корпорації «ДБК-Житлобуд», лауреата Державної премії, академіка П.С.Шилюка.

На урочистих заходах теплі слова на адресу ювіляра виголосили члени Президії Будівельної палати, колеги – керівники провідних  будівельних структур, ветерани галузі.

Великі заслуги П.С.Шилюка у розвитку будівництва  відзначили у своїх привітаннях народні депутати України, депутати Київміськради,  заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Л.Р.Парцхаладзе, голова Фонду Держмолодьжитло С.О.Комнатний, перший заступник президента УСПП С.М.Прохоров.

Ювіляра поздоровили керівники партнерських організацій, зокрема, Національної спілки архітекторів. Академії будівництва України, Спілки наукових та інженерних товариств, Торгово-промислової палати.

Сердечно привітали свого земляка представники Черкаського земляцтва  «Шевченків край».

П.С.Шилюк подякував присутнім за  поздоровлення та високу оцінку його понад 50-річної діяльності у будівництві та запевнив, що і надалі докладатиме всіх зусиль для розвитку галузі, яка стала справою його життя.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору