Будувати для військових якісно, відповідально і чесно

У Міністерстві оборони  України  відбулася робоча зустріч заступника міністра  О.Е.Марценюка з представниками будівельного бізнесу, інвесторів, проектних інститутів, які зацікавлені у реалізації проектів капітального, житлового будівництва для потреб армії.

На зустрічі було наголошено, що нове керівництво Міноборони декларує нульову толерантність до корупції і максимально зацікавлене у повній відкритості процесів, пов’язаних з втіленням згаданих проектів. Міністерство ставить на меті створити максимально сприятливі умови для співпраці усім відповідальним та порядним партнерам.

Заступник міністра розповів про обсяги житлової проблеми для військових в різних регіонах країни, підкреслив при цьому, що житло будуватиметься лише у суворій відповідності з тендерними вимогами, вживаються всі заходи для виключення можливих корупційних схем.

Він запросив для участі в реалізації проектів будівництва житла для військовослужбовців інвесторів, підрядні компанії, проектні організації та ріелтерів.  

В ході ділової розмови учасники зустрічі висловили свої пропозиції, які, на їх думку,  дозволять вирішити житлову проблему оперативніше та ефективніше.

У зустрічі в Мінборони  взяли участь віце-президенти Будівельної палати: М.Т.Гіренко, А.А.Дронь, керівники ряду будівельних компаній – членів Будівельної палати, зокрема  корпорації «ДБК-Житлобуд» – П.П.Шилюк, В.М.Сліпецький.

Джерело: Прес-служба БПУ

Назад до списку
Вгору