Європейська рада цивільних інженерів оголосила рік 2020 – роком підходу 3S «Безпечним – Здоровим – Стійким»

Європейська рада цивільних  інженерів оголосила рік 2020 – роком підходу 3S «Безпечним – Здоровим – Стійким». Про це йдеться в зверненні керівництва Європейської ради цивільних інженерів до Президента Української ради інженерів-будівельників, Президента Будівельної палати України  Героя України П.С. Шилюка.

Дорогі колеги,

Перш за все, дозвольте побажати вам щасливого нового року!

Європейська рада цивільних інженерів оголосила рік 2020 – роком року підходу  3S «Безпечним – Здоровим – Стійким». Офіційний захід відкриття відбувся 14 грудня 2019 року в Нікосії, Кіпр, під час 27-ї Генеральної асамблеї Кіпрської асоціації будівельних інженерів. Як вам відомо, ідея оголошення 2020 року як року підходу ECCE 3S «Безпечний, здоровий та стійкий» випливає з відповідного позиційного документу під назвою «Необхідність інтеграції структурної/сейсмічної модернізації існуючих будівель з поліпшення енергоефективності», що розробляється ECCE.

Маніфест, який ви знайдете в додатку, підкреслює необхідність інтеграції структурної/сейсмічної модернізації існуючих будівель з підвищенням енергоефективності. Новий тренд на сьогодні – це розумне фінансування розумних будівель. Але будинок можна назвати розумним, як тільки він виконує підхід 3S «безпечний, надійний та стійкий».

Я хотів би попросити всіх членів ECCE просувати цю ідею та розкрити нашу ініціативу через свої канали комунікації (веб-сторінки, інформаційні бюлетені, електронні журнали тощо), щоб ми зробили свій голос для слухачів. Деякі наші члени вже розпочали агітацію за підхід 3S, який, здається, знаходить прийняття. Більше того, FIEC прийняв наш підхід, який підтримує, що модернізація енергоефективності повинна проводитися паралельно з іншими необхідними ремонтами та технічним обслуговуванням, такими як ті, що спрямовані на зміцнення конструкцій та підвищення безпеки.

Зверніть увагу, що ви знайдете додані три різні файли. Першийце веб-видання, другийз низькою роздільною здатністю для друку на звичайному принтері, а третійце офіційна версія, яка використовується для професійного друку. Запрошуємо перекласти документ своєю мовою для зручності спілкування з членами асоціацій.

Ми твердо віримо, що об’єднання наших сил та підвищення голосу дасть нам можливість вплинути на досягнення одного з найважливіших прав людини, а саме – володіння безпечними, надійними та стійкими будівлями (3S).

З повагою,

Aris Chatzidakis, ECCE President

Maria Karanasiou, General Secretary

 

Назад до списку
Вгору