Кабмін опублікував текст Постанови КМУ від 29 березня 2021 р. № 303

«Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення діяльності органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду».

Постановою передбачається:

– Об’єкти, які підлягають плановій перевірці визначатимуться автоматично через єдину електронну систему будівництва.

– Для кожної категорії об’єктів визначено чіткий перелік питань, для перевірки інспектором.

– Періодичність та обсяг проведення планових перевірок визначатиметься згідно з критеріями, за якими оцінюється ступінь ризику.

– Під час прийняття в експлуатацію об’єктів категорії СС2 та СС3, огляд об’єкту проводитиметься лише в тому випадку, якщо він віднесений до об’єктів високого ступеня ризику, або якщо у електронній системі відсутні необхідні відомості щодо такого об’єкту.

– Перевірка на вимогу правоохоронних органів буде здійснюватись лише у тому випадку, якщо така вимога оформлена відповідним рішенням слідчого судді.

– У разі відмови у наданні дозволу на будівництво чи прийнятті об’єкту в експлуатацію, забудовники зможуть звернутись для захисту своїх інтересів до ДІАМ (Державна інспекція архітектури та містобудування).

Документ свідчить, що Державна архітектурно-будівельна інспекція продовжує здійснювати повноваження та функції до завершення здійснення заходів з утворення Державної інспекції архітектури та містобудування.

Ознайомитись з текстом документу можна за посиланням

 

Назад до списку
Вгору