Керівники Будівельної палати взяли участь у засіданні об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців

У Києві відбулося засідання правління Українського союзу промисловців і підприємців та засідання об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців, на якому були підбиті підсумки роботи економіки України в році, що завершується.

У виступах учасників зібрання наголошувалося на необхідності більш тісної ділової взаємодії урядових структур та об’єднань промисловців, роботодавців, особливо при опрацюванні стратегічних програм розвитку промислового комплексу, антикризових заходів.

Підкреслювалася важливість підвищення ефективності роботи Національного комітету з промислового розвитку, врахування пропозицій ділової спільноти, у тому числі будівельників,  викладених у прийнятому з’їздом УСПП документі «Платформа економічного патріотизму».    

Про ці та інші проблеми економічного розвитку йшлося, зокрема, у виступах голови ради Федерації роботодавців України Д.М.Олійника, голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів Л.П.Козаченка, президента ТПП України Г.Д.Чижикова, а також керівників ряду промислових об’єднань та громадських організацій.

Підбив підсумки роботи засідання об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців президент УСПП А.К.Кінах. Він побажав діловій спільноті України  творчої енергії та наснаги на виконання  планів  розвитку у наступному 2019 році.

У роботі засідання взяли участь Перший віце-президент Будівельної палати України, член правління УСПП С.Т.Сташевський і віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору