Київський національний університет будівництва і архітектури відзначає своє 90-річчя

Флагман вищої інженерної освіти  Міносвіти,і науки – Київський національний університет будівництва і архітектури відзначає своє 90-річчя. З цієї нагоди в університеті пройшли урочистості, в яких взяли участь представники органів державної влади,  архітектурно-будівельної спільноти, викладачі і студенти КНУБА.

Слово про великий науковий та освітній шлях славетного вузу промовив ректор університету, доктор економічних наук, професор П.М.Куліков.

Великій групі викладачів КНУБА були вручені державні та відомчі нагороди, грамоти Верховної Ради України та Київського міського голови.

Ювілярів вітали керівники Міносвіти, Академії педагогічних наук України, Академії Будівництва, ректори вузів-партнерів.

Пам’ятний адрес від президента Будівельної палати, Героя України, почесного доктора КНУБА П.С.Шилюка виголосив перший віце-президент БПУ С.Т.Сташевський.                                                                     

«За роки свого існування університет здобув визнання як флагман підготовки інженерних кадрів для архітектурно-будівельної галузі, став комплексним центром наукових досліджень і прогнозувань. У КНУБА здобули фахову освіту десятки тисяч студентів, які нині працюють не лише в Україні, а в багатьох країнах світу, зберігаючи теплу згадку про свою альма-матер» – йдеться у привітанні президента Будівельної палати.

П.С.Шилюк відзначив велику заслугу педагогів і вчених КНУБА,  славетні імена яких увічнені у когорті лауреатів міжнародних та національних премій, кавалерів найвищих нагород Батьківщини. Їхні творчі пошуки і досягнення стали фундаментальною основою  галузевої науки, теоретичним обґрунтуванням тисяч і тисяч споруджених об’єктів промислового і цивільного будівництва, які нині визначають архітектурний ландшафт сучасної України.

Перший віце-президент БПУ, член Наглядової ради КНУБА, заслужений будівельник України  С.Т.Сташевський і віце-президент БПУ, почесний професор КНУБА  А.А.Дронь (випускник цього вузу) вручили викладачам університету почесні відзнаки Будівельної палати.- ордени «За заслуги» та медалі «Золота кельма».

У святкових заходах також взяли участь віце-президент БПУ А.В.Беркута, члени Ради – М.Ю.Іщенко, А.В.Разсамакін, Г.Г.Фаренюк,  М.О Терещук.

Ще довго того вечора лунали вітання на адресу КНУБА, теплі спогади випускників, які нині складають славу будівельної галузі.

                                                                                           

                                                       

Прес-служба Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору