Комітет ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства розглянув зміни до Закону «Про регулювання містобудівної діяльності»

2_NOVINA_2017

17 січня 2018 р. відбулося засідання Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, у ході якого був розглянутий проект Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівельної діяльності.

Законопроект передбачає надання можливості облаштування пандусів або піднімальних платформ (підйомників) без документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, а також звільнити замовників таких робіт від сплати пайової участі на розвиток інфраструктури населеного пункту.

Крім того законопроектом посилено вимогу органам державного архітектурно-будівельного контролю відмовляти у видачі сертифіката на закінчені будівництвом об’єкти, які не відповідають вимогам будівельних норм, стандартів і правил щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

У роботі засідання взяв участь голова комітету аналітики будівельної галузі і менеджменту підприємств, член президії Будівельної палати України Анатоль Кармінський. У ході підготовки до слухання цього питання А. Кармінський обговорив з заступником Міністра Мінрегіону Левом Парцхаладзе питання співпраці  БПУ і Міністерства щодо недопущення подальшої експлуатації  надземних пішохідних переходів без організації безперешкодного доступу до таких переходів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору