Міжнародна конференція з питань безпеки праці в будівництві

Як уже повідомлялося, у Києві наприкінці 2018 року відбулася І Міжнародна конференція «Безпека праці в будівництві. Управління ризиками». Участь у заході взяли майже 100 представників вітчизняних підприємств, органів виконавчої влади, соціальних партнерів та міжнародних організацій.

Необхідність проведення такого форуму зумовлена високими показниками статистики травматизму в будівельній галузі країни (у 2017 році сталося 254 нещасних випадки на виробництві, 54 з яких з летальними наслідками, у 2018 році – 205 та 54 відповідно).

До складу організаційного комітету конференції увійшли представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державної служби України з питань праці, Міжнародної організації праці, Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, Будівельної палати України, Асоціації експертів будівельної галузі. В  роботі конференції взяв участь перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський.

За результатами Конференції була ухвалена Резолюція.

З текстом документу можна ознайомитися за посиланням http://ohoronapraci.kiev.ua/res-bud-conf/

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору