Наукова громадськість та будівельна спільнота відзначили 75-річчя І.І.Назаренка

Наукова громадськість та будівельна спільнота  відзначили 75-річчя президента Академії будівництва України, заслуженого діяча науки і техніки, лауреата Державної премії України, завідувача кафедрою КНУБА, професора  І.І.Назаренка.

У привітанні ювіляру президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк  підкреслив, що І.І.Назаренко за роки плідної наукової діяльності  підготував когорту своїх учнів та послідовників, за його підручниками здобувають фах сотні нових інженерів-механіків. «Ваш високий професіоналізм та великий життєвий досвід користуються незаперечним авторитетом серед колег-науковців та в середовищі будівельників», – зазначив П.С.Шилюк. Він також висловив  вдячність президенту Академії будівництва за плідну співпрацю з Будівельною палатою України, увагу до актуальних питань розвитку будівельної галузі.

Виступаючи на урочистих зборах з нагоди 75-річчя І.І.Назаренка, віце-президент – виконавчий директор Будівельної палати А.А.Дронь наголосив на особистих зусиллях  керівника Академії будівництва в організації спільних заходів, спрямованих на підвищення технічного рівня галузі, удосконалення системи підготовки фахівців вищої і середньої ланки, робітничих кадрів. 

Було відзначено роль І.І.Назаренка у створенні Української ради інженерів-будівельників, яка увійшла повноправним членом до Європейської ради цивільних інженерів та Європейської ради будівельних палат.  Це дозволяє використовувати міжнародний досвід та відповідні організаційні ресурси для вдосконалення системи підготовки інженерів-будівельників на сучасних засадах,  для подальшого  розвитку вітчизняного будівельного комплексу.  

Віце-президент Будівельної палати вручив ювіляру почесну відзнаку  БПУ – медаль «Золота кельма».

Участь в урочистому зібранні з нагоди ювілею І.І.Назаренка взяли авторитетні представники галузевої науки, керівники наукових закладів, проектних інститутів та будівельних організацій.

Джерело: Прес-служба БПУ

 

Назад до списку
Вгору