П.С.Шилюк взяв участь у засіданні профільного Комітету Верховної Ради України

Відбулося чергове засідання  Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Народні депутати розглянули ряд важливих питань діяльності центральних та місцевих органів влади, зокрема, йшлося про пропозиції Президента України до Виборчого кодексу. Велику дискусію, яка пройшла за участі Київського міського голови В.В.Кличка,  викликали проекти законів про внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ».

Було докладно обговорено проекти законів, які стосуються удосконалення нормування у будівництві та  покращення якості надання адміністративних та інших послуг у сфері будівництва.

Зокрема, законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва” передбачається: скорочення строків надання адміністративних послуг; зниження корупційних ризиків при наданні адміністративних послуг у сфері будівництва; забезпечення публічності надання адміністративних послуг у сфері будівництва; відкритість та доступність інформації про учасників будівництва, стан будівництва, життєвий цикл об’єктів будівництва, закінчених будівництвом об’єктів. Відповідно, реалізація цього закону дозволить покращити позиції України у рейтингу легкості ведення бізнесу Світового банку “Doing Business” за напрямком “Отримання дозволу на будівництво”.

В обговоренні цих важливих документів взяли участь президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк, перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський та член президії Будівельної палати А.М.Кармінський.

Джерело: Прес-служба БПУ

Назад до списку
Вгору