Новини партнерів Будівельної палати України: Держмолодьжитло визначає стратегічні цілі

1-bpu-zhitlo

Цілі і напрями державної житлової політики в Україні  обговорювалися в ході стратегічної сесії, яку провів  Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

Участь в роботі сесії взяв  заступник Міністра регіонального розвитку Л.Р. Парцхаладзе, який наголосив на тому, що житлові програми мають максимально зручними для населення і прозорими.

До обговорення соціальної важливої проблеми – забезпечення населення житлом – були запрошені  фахівці Мінрегіону, Мінмолодьспорту,  секретаріату комітету Верховної Ради України з питань будівництва,  експерти Ради Європи та неурядових організацій. У заході взяв участь представник Будівельної палати України О.М.Олійник.

За результатами роботи сесії основними цілями діяльності Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на 2018 рік визначені:

– вдосконалення законодавства щодо спрощення процедур участі громадян і забудовників у житлових програмах;

– збільшення фінансування з державного і місцевих бюджетів та залучення позабюджетних джерел фінансування житлових програм;

– підвищення поінформованості громадян про державні та регіональні житлові програми.

Керівник Фонду С.О. Комнатний висловив подяку всім учасникам за активну позицію та небайдужість до перспектив розвитку державної житлової політики в нашій країні. Він висловив переконання у тому, що  зусилля державних органів влади та місцевого самоврядування, помножені на активність експертів і достатнє фінансування дадуть змогу суттєво просунутися в питанні забезпечення громадян житлом.

Джерело: Прес-служба Держмолодьжитла і Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору