П.С.Шилюк бере участь у роботі Загальних зборів Європейської ради цивільних інженерів

П.С.Шилюк на чолі делегації Української ради інженерів-будівельників бере участь у роботі 69-х Загальних зборів Європейської ради цивільних інженерів, які проходять у столиці Чорногорії – Подгориці.

Як відомо, минулого року Будівельною палатою України разом з Спілкою наукових та інженерних об’єднань, Академією будівництва та Київським національним університетом будівництва та архітектури  було засновано Українську раду інженерів-будівельників (УкрРІБ). Президентом її обрано керівника Будівельної палати, Героя України П.С.Шилюка.

Восени 2018 року УкрРІБ набув статусу члена Європейської ради цивільних інженерів – авторитетної європейської структури, створеної з метою сприяння розвитку будівельної справи, впровадження прогресивних стратегій та організаційних форм будівництва, новітніх технологій і матеріалів,  популяризації професії інженера-будівельника.

На сьогодні порядком денних Загальних зборів заплановано виступ П.С.Шилюка з презентацією УкрРІБ, а також будівельної галузі України та пропозиціями співробітництва з європейськими колегами.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору