П.С.Шилюк провів нараду в секретаріаті Палати

Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк провів нараду з керівництвом Палати та Української ради інженерів-будівельників (УкрРІБ), на якій були розглянуті поточні та перспективні питання діяльності організацій.

Зокрема, йшлося про підсумки участі делегації УкрРІБ, співзасновником якої є Будівельна палата України,  у 70-й загальній сесії Європейської ради цивільних інженерів (ЕССЕ) у Лісабоні.

Віце-президент УкрРІБ М.М.Кірюхін детально поінформував про рішення сесії Європейської ради, націлені на розвиток цифрових технологій, підтримку екологічного будівництва, про переговори з керівниками європейських об’єднань інженерів та будівельних палат. Важливою тут є участь української делегації у засіданні робочої групи ЕССЕ з питань ВІМ-технології в м. Братислава.

Визнано за необхідне продовжувати розвивати ділові зв’язки з європейськими партнерами, передовсім у галузі впровадження ВІМ-технології як перспективного напряму управління будівництвом.

Також обговорювалося питання переформатування структури УкрРІБ з метою вдосконалення діяльності організації.

В обговоренні питань взяли участь: перший віце-президент БПУ С.Т.Сташевський, віце-президент –  виконавчий директор БПУ А.А.Дронь, віце-президент Корпорації «ДБК-Житлобуд» В.М.Сліпецький, член президії БПУ О.Е.Лиховид, працівники секретаріату.

П.С.Шилюк також розглянув низку питань діяльності Будівельної палати, зокрема, щодо підготовки до Міжнародного Фестивалю архітектури і будівництва (29-31.10 2019 р. у Києві, в Міжнародному виставковому центрі) та в його рамках Круглого столу на тему «Як прискорити вирішення важливої містобудівної та соціально-економічної проблеми –   реконструкції житла масових серій».

Відзначено, що до обговорення цієї актуальної теми  запрошені авторитетні фахівці, експерти, громадські активісти, які мають виробити рекомендації щодо майбутньої реконструкції застарілого житлового фонду. Узгоджено формат і програму Круглого столу.

Запропоновано активніше долучитися до цієї теми УкрРІБ як структури, яка  розвиває ділові зв’язки з європейськими партнерами і може сприяти використанню кращих практик реконструкції житла, залученню інвестиційних фондів тощо.

Було також обговорено хід підготовки до проведення чергового засідання президії Будівельної палати України та Загальних зборів. Підтримано пропозицію П.С.Шилюка щодо проведення  засідання президії спільно з Асоціацією міст України та винести на порядок денний питання «Про розширення співпраці будівельних організацій з органами місцевого самоврядування на сучасному етапі децентралізації та розширення повноважень територіальних громад».

На нараді були обговорені питання розвитку співпраці БПУ з органами державної влади, зокрема, з профільним Комітетом Верховної Ради України та Мінрегіоном.

Йшлося також про участь керівництва Будівельної палати у черговому засіданні Антикризової ради громадських організацій  та інших заходах організацій-партнерів.

Джерело: Прес-служба БПУ

 

Назад до списку
Вгору