П.С. Шилюк взяв участь у робочій зустрічі, організованій УСПП щодо бізнес-співпраці України та Грузії в умовах війни

Український союз промисловців і підприємців та Асоціація роботодавців Грузії провели робочу зустріч щодо бізнес-співпраці двох країн в умовах війни, розв’язаної рф проти України.

У засіданні взяли участь представники компаній та галузевих асоціацій, а також посольств України та Грузії.

Будівельну палату України на заході представляли її Президент, член Антикризової ради громадських організацій Герой України Петро Шилюк, а також Станіслав Сташевський та Анатолій Дронь.

Сторони ухвалили спільну декларацію, яку підписали президент УСПП Анатолій Кінах та президент Асоціації роботодавців Грузії Е.Меладзе. В ній йдеться про наміри інтенсифікувати ділове співробітництво. Також у документі засуджується невиправдана військова агресія рф проти України, внаслідок якої гинуть мирні жителі та руйнується цивільна інфраструктура.

Анатолій Кінах поінформував колег про вжиті урядом спільно із діловою спільнотою України заходи щодо максимального спрощення регуляторної політики, зниження ставок оподаткування, скасування акцизу на пальне і т.д. Все це робиться для збалансування економічних показників, відновлення роботи бізнесу. Адже російський агресор, у порушення всіх міжнародних норм, намагається завдати великої шкоди цивільній, промисловій інфраструктурі.

Українські промисловці і підприємці хочуть залучити грузинський бізнес до проектів відновлення інфраструктури, а також наростити показники взаємної торгівлі.

«Роботодавці Грузії з вами, наші компанії роблять і робитимуть все, щоб підтримати українських друзів в цей нелегкий період їх боротьби проти агресора. Ми разом повинні думати про відновлення української економіки, роботи заводів і підприємств. Є вже грузинські компанії, що відновили роботу в Україні, ці приклади непоодинокі», – заявив Е.Меладзе.

На нараді зазначалися масштаби руйнувань російськими військами цивільної інфраструктури та житлового фонду українських населених пунктів. Тому перспективною є співпраця по експертній оцінці руйнувань, визначення планів відновлення міст. Щодо забезпечення житлом осіб які його втратили було підкреслено «Український Уряд ухвалив рішення – не будувати тимчасові споруди, а закінчити наявні довгобуди та почати спорудження недорогих, але якісних і повноцінних будинків».

Грузинські учасники заходу відзначили високий рівень ухвалених українською владою політичних і економічних рішень в складний період протистояння агресії рф. «Впевнені, скоро будемо відзначати перемогу України. Ми добре знаємо ціну того, що зараз відбувається у вас».

Інформація УСПП та БПУ

 

Назад до списку
Вгору