П.С. Шилюк взяв участь у засіданні з нагоди Дня підприємця

Президент Будівельної палати України, Герой України  П.С. Шилюк взяв участь у засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП з нагоди відзначення Дня підприємця.

У заході, який проходив в режимі відеоконференції взяли участь керівники громадських організацій, бізнесу, наукових інституцій, представники центральних та місцевих органів державної влади.

У доповіді Президента УСПП А.К. Кінаха, виступах  учасників відеоконференції  наголошувалося на необхідності вироблення консолідованої позиції щодо економічного і соціального розвитку країни, окреслено ряд проблемних питань які необхідно вирішувати разом з державними органами.

Своє бачення перспектив розвитку економіки України, ролі підприємців висловили керівники антимонопольного комітету, податкової служби, Міністерства стратегічних галузей економіки, інших відомств. Вони привітали підприємців України з професійним святом.

Президент Будівельної палати України, член Антикризової ради громадських організацій, Герой України П.С. Шилюк від імені Будівельної палати України також привітав учасників засідання, всіх працівників малого і середнього бізнесу з Днем підприємця.

Було підкреслено, що це наше  загальне свято, адже у будівельній галузі  переважно більшість працівників також заняті на підприємствах малого і середнього бізнесу, де створюється до 90% будівельної продукції.

Тому маємо підстави разом доводити владі свою позицію щодо стратегії розвитку  як будівельної галузі, так і промисловості, економіки в цілому, створення сприятливого бізнес-клімату, вдосконалення соціально-трудових відносин.

Було відзначено, що будівельники позитивно сприйняли рішення про  відновлення Національної тристоронньої  соціально-економічної ради на чолі з багаторічним керівником УСПП А.К. Кінахом.

Президент Будівельної палати України відзначив, що незважаючи на ряд об’єктивних та суб’єктивних причин  галузь зберігає  свій потенціал. Зокрема, у січні-липні 2021 р. індекси будівельної продукції  на спорудженні житла  становлять 120% до відповідного періоду минулого року. Зросла до 221 тис. кількість штатних  працівників галузі.

Ми вміємо працювати за новітніми технологіями, з сучасними матеріалами, можемо будувати більше і якісніше.

Проте, потрібна державна підтримка розвитку будівництва. Зокрема, є необхідність зменшувати податкове навантаження на фонд оплати праці, що дало б змогу підвищувати зарплату наших працівників до конкурентного рівня, передбачити механізми полегшення доступу до фінансових ресурсів  для модернізації   виробничих потужностей, необхідних зокрема  для розвитку  масового житлового будівництва.

Будівельну палату України на засіданні також представляли Перший віце-президент БПУ, член Ради УСПП С.Т. Сташевський, керівники  ряду підприємств та організацій – членів Палати.

Інформація прес-служби Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору