Петро Шилюк взяв участь у засіданні будівельних комітетів Польсько-Української господарчої палати та Київської торгово-промислової палати

 Президент Будівельної палати України, Герой України Петро Шилюк взяв участь у спільному засіданні будівельних комітетів Польсько-Української господарчої палати та Київської  торгово-промислової палати на тему: «Польський будівельний ринок. Фактори динамічного зростання. Можливості для українських компаній».

У своєму вступному слові Петро Шилюк розповів про стан і розвиток  українського будівельного бізнесу та висловив переконання у необхідності поглиблювати взаємовигідне співробітництво між нашими сусідніми країнами у будівельній сфері.  

Президентом БПУ були запропоновані конкретні напрями співпраці будівельників обох країн.

У засіданні взяли участь,: Микола Засульський – президент Київської торгово-промислової палати, Яцек Пєхота – президент Польсько-Української господарчої палати, представники провідних українських будівельних організацій.

Відбулася презентація вітчизняних компаній, зацікавлених у встановленні ділових зв’язків з підприємствами будівельного ринку Польщі.

Власна інформація

 

Назад до списку
Вгору