Підготовка до Міжнародної виставки InterBuildExpо у Києві

Відбулося засідання комітету Будівельної палати  з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресної діяльності.

Голова комітету – перший віце-президент БПУ С.Т.Сташевський   у своєму виступі зосередив увагу на питаннях організації Міжнародної виставки InterBuildExpо 28-30 жовтня у Києві, співорганізатором якої виступає Будівельна палата України.

Повідомлено, що передбачається участь у виставці керівників профільного комітету Верховної Ради України, Мінрегіону та Міносвіти.

Також було наголошено, що всі заходи цьогорічної виставки мають пройти у повній відповідності з протиепідемічними  вимогами МОЗ України.

З огляду на це, буде скоригована ділова програма виставки та кількість  запрошених гостей.

У свою чергу генеральний директор іншого співорганізатора – компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» – О.О.Безрадецький повідомив про значний інтерес до виставки з боку потенційних учасників та експонентів. Серед них –  великі будівельні компанії, виробники будматеріалів, архітектурні та проектні майстерні, суб’єкти ринку нерухомості.

Центральним заходом програми буде Круглий стіл: «Достойна заробітна плата, гідні та безпечні умови праці на будівництві – шлях до скорочення відтоку кваліфікованих кадрів».  До участі в  обговоренні цієї важливої теми запрошені представники органів влади, профспілки працівників  будівництва, навчальних організацій, експерти, громадські активісти.

На засіданні комітету було вирішено ряд інших організаційних питань.

В роботі комітету взяли участь  віце-президент – виконавчий директор  Палати А.А. Дронь, члени Ради БПУ президент Академії будівництва І.І. Назаренко, головний редактор журналу “Охорона праці” Д.М. Матвійчук, проректор КНУБА Н.Б.Бурдейна, працівники КМКЯ та  Виконавчої дирекції  Будівельної палати.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати     

 

Назад до списку
Вгору