Президент Будівельної палати України, член Колегії Мінрегіону, Герой України П.С. Шилюк взяв участь у заходах Міністерства з нагоди Дня Будівельника

Будівельна галузь — це локомотив економіки і дуже важливо продовжувати її реформування та розвиток. Про це зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, вітаючи колектив міністерства з Днем будівельника.

«За останні роки будівельна галузь зросла приблизно на 20 %. Ми досягли високих результатів в рейтингу Doing Business за показником «Отримання дозволів на будівництво» — за 2 роки піднялися з 140 місця на 30. Запровадили близько 600 якісних змін для безпеки та комфорту життя людей. У рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) лише за рік було реалізовано 3500 важливих регіональних проектів. Впроваджено новий стандарт в освіті – проект «Новий Освітній Простір», розроблено новий стандарт в сільській медицині – сучасні медичні амбулаторії, новий стандарт у створенні центрів надання адмінпослуг та багато всього іншого. Усе це наше спільне досягнення і я вам дуже вдячний», — зазначив заступник Міністра.

Заступник Міністра наголосив, що попереду лишилося багато викликів, зокрема, реформування держархбудконтролю. Але активні зміни незабаром відбудуться і будівельний бізнес це побачить. За його словами, також потрібно завершити роботу над важливими законопроектами щодо застарілого житлового фонду, вирішення проблем недобудов, створенням Містобудівного кадастру і кодексу.

Привітав працівників Міністерства  з Святом  і Президент Будівельної палати України, член Колегії Мінрегіону, Герой України, Заслужений будівельник України П.С. Шилюк

Джерело: Мінрегіон та прес-служба Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору