Президент Будівельної палати України П.С.Шилюк підбив попередні підсумки роботи організації у 2018 році

Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк провів нараду з керівництвом і секретаріатом Палати, в ході якої були підбиті попередні підсумки роботи організації у 2018 році та визначені пріоритетні завдання на наступний рік.

В центрі уваги Президента П.С.Шилюка було проведення чергових Загальних зборів Будівельної палати у 2019 році.  Передбачається, що на порядок денний зборів будуть винесені  питання щодо внесення змін до Статуту БПУ,  оновлення складу її керівних органів, інші організаційні питання.  

На нараді було проаналізовано хід виконання положень угод про співробітництво з партнерськими організаціями.

Відзначався діловий рівень  взаємодії з Міністерством освіти та науки у сфері підготовки кадрів для будівельної галузі, зокрема, щодо посилення практичної складової у навчальному процесі.

За сприяння Спілки наукових та інженерних об’єднань Будівельною палатою, Академією будівництва і Київським національним університетом будівництва та архітектури створено  Українську раду інженерів-будівельників, метою якої є впровадження європейських норм і стандартів у будівництві.

Враховуючи тенденції політики децентралізації, зокрема,  щодо розширення повноважень і функцій місцевого самоврядування, разом з Асоціацією міст України започатковано роботу щодо усталення  договірних відносин між будівельниками та органами місцевої виконавчої влади, що дозволить унормувати участь будівельних організацій у розвитку інфраструктури населених пунктів, збільшити обсяги виробництва.

Президент БПУ погодив підписання меморандумів про співробітництво з новими партнерами, серед яких – Чорнобильська асоціація народних депутатів України, Асоціація інженерів-консультантів, Всеукраїнська спілка білорусів.

В ході наради проаналізовано ситуацію з сплатою членських внесків, а також фінансовий стан Будівельної палати і створеного при ній Інженерного центру, прийняті відповідні рішення. 

П.С.Шилюк розглянув та погодив пропозиції щодо змін у роботі веб-сайту Будівельної палати.   Новий сайт буде доступним на початку 2019 року.

Керівництвом Палати були прийняті рішення щодо нагородження відзнаками БПУ кращих будівельників.

У нараді взяли участь Перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський, Віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь, працівники секретаріату.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору