Президент Будівельної палати України взяв участь у роботі Генасамблеї Європейської ради інженерних палат

Президент Будівельної палати України, президент Української ради інженерів-будівельників, Герой України Петро Шилюк  взяв участь у роботі 20-ї Генеральної асамблеї Європейської ради інженерних палат (ЕСЕС), яка проходила в режимі відео-конференції.

Учасники Асамблеї обговорили питання будівельної політики в країнах Європейського Союзу, зокрема, щодо переходу до цифрових технологій, екологічних програм, а також оновлення нормативно-правової бази.

З доповідями виступили президент ЕСЕС Клаус Тюррідль (Австрія), віце-президенти Майл Димитровськи, Убертус Брауер та Зігмунд Мейєр.  Було затверджено фінансовий звіт ЕСЕС.

Президент Будівельної палати України Петро Шилюк у своєму виступі привітав європейських колег та висловив побажання розвивати ділові партнерські зв’язки  для розвитку спільної справи. Він розповів про досвід реформування дозвільної системи в Україні, реалізацію Національної програми «Велике будівництво».

Учасники асамблеї згідно статутних вимог провели вибори до Виконавчої ради на період 2022-2024 рр.

У роботі асамблеї також взяв участь віце-президент УкрРІБ, президент Спілки наукових та інженерних об’єднань України Микола Кірюхін.

Довідково. Україна є асоційованим членом ЕСЕС з 2019року, повне членство надається лише країнам-членам Європейського Союзу.

Власна інформація

 

Назад до списку
Вгору