Президент Будівельної палати взяв участь у засіданні Президії УСПП

Президент Будівельної палати України, член Антикризової ради громадських організацій, Герой України П.С.Шилюк взяв участь у спільному засіданні об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців України та правління УСПП, присвяченому підсумкам роботи в 2019 році.

З доповіддю виступив Президент УСПП А.К.Кінах, який детально проаналізував стан розвитку основних секторів економіки держави. Він запропонував провести позачерговий з’їзд УСПП, який має виробити і запропонувати Уряду комплекс заходів з усунення проблем, що стримують подальший розвиток промисловості в Україні і можуть спричинити її деіндустріалізацію.

Виступаючі на засіданні, зокрема, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Л.П.Козаченко, голова Торгово-промислової палати України Г.П.Чижиков та інші висловили свої пропозиції щодо необхідних суттєвих змін у промисловій політиці держави, зокрема, у зв’язку з запровадженням ринку землі.  

Президент Будівельної палати П.С.Шилюк у своєму виступі докладно поінформував колег про попередні підсумки будівельного року, про рішення недавнього засідання Президії  Палати, спрямовані на удосконалення законодавчої та нормативної бази діяльності будівельного комплексу, захист інтересів будівельників.

У цьому контексті він підкреслив необхідність реалізації заходів щодо  збереження кадрового потенціалу галузі, йдеться, передовсім, про підвищення рівня зарплат та розширення соціального пакету, стимулювання молодих спеціалістів робітничих професій працювати, робити кар’єру в Україні.

У роботі засідання взяли участь перший віце-президент  Будівельної палати С.Т.Сташевський і віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь.

Власна інф.

Назад до списку
Вгору